Ciemny lub delikatny wąsik pojawiający się na kobiecej twarzy często jest przyczyną kompleksów i poczucia dyskomfortu. Walka mająca na celu usunięcie go nie jest łatwa ani przyjemna. Domowe sposoby, takie jak depilacja wąsika woskiem, lub specjalnie przeznaczonym do tego kremem często daje tylko chwilowy efekt, a jeszcze częściej jest powodem podrażnień skóry, albo reakcji alergicznych.

Depilacja laserowa twarzy

Jak pozbyć się wąsika raz na zawsze i bez przykrych konsekwencji?

Odpowiedzią na to pytanie jest laser Vectus, jeden z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych sprzętów stosowanych w świecie kosmetologii i dermatologii estetycznej. Depilacja laserowa wąsika laserem Vectus, to najskuteczniejsza metoda pozbycia się go raz na zawsze.

Na czym polega działanie lasera Vectus?

Vectus to laser diodowy emitujący fale o długości 810nm. Proces działania urządzenia oparty jest o fototermolize selektywną. Przy pomocy specjalnej głowicy laser emituje wiązkę światła, która dociera w głąb skóry pacjenta, wpływając w ten sposób na uszkodzenie mieszków włosowych, zapobiegając tym samym ich dalszej regeneracji, a co za tym idzie ponownemu wzrostowi.

Kiedy powinieneś skorzystać z depilacji laserem Vectus?

  • Kiedy chcesz, żeby Twój wąsik zniknął raz na zawsze.
  • Kiedy wąsik stanowi Twój dręczący problem.
  • Kiedy domowe sposoby depilacji często kończą się podrażnieniami lub nawet stanem zapalnym skóry.

Jakie są największe zalety depilacji przy pomocy lasera Vectus?

  • Skuteczność w walce z uporczywym owłosieniem;
  • bezpieczeństwo związane z przeprowadzanym zabiegiem;
  • komfort pacjenta i doskonała opieka personelu;
  • szybkość działania i widoczne efekty.

Korzystając z naszych usług oferującej depilacje laserem diodowym Vectus otrzymasz niezawodną opiekę medyczną w miłej atmosferze. Każdy zabieg wykonywany przy pomocy lasera poprzedzony jest konsultacją dermatologiczną podczas, której otrzymasz wszystkie odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Ponadto, lekarz sprawdzi stan Twojej skóry i poinformuje Cię o ewentualnych przeciwwskazaniach, które mogą wykluczyć Cię z niniejszego zabiegu. Najczęściej są to: niedawno przebyte infekcje skóry, nowotwory skóry, lub specyficzne alergie.

Dlaczego warto wybrać depilację przy pomocy lasera diodowego?

Ponieważ jest ona gwarancją skuteczności i zmniejsza praktycznie do zera ryzyko ponownego wzrastania włosków w okolicy dawnego wąsika.

Jeśli problem zbędnego owłosienia jest powodem Twojego złego samopoczucia i zmniejsza Twoje poczucie atrakcyjności lub pewności siebie, nie czekaj zbyt długo, tylko zdecyduj się na skuteczny zabieg już dziś. Po co martwić się problemami, które tak łatwo jesteśmy w stanie zwalczyć?

Depilacja laserowa wąsika – jakie ma opinie?

Czytaj tutaj: https://www.vectusgdansk.pl/opinie-klientow/