Nowoczesna, szybka i bezbolesna depilacja laserowa laserem Palomar Vectus™

Już teraz depilacja laserowa w gdańskiej placówce Clinica Cosmetologica! Skorzystaj z zabiegów laserem Palomar Vectus™. Umów bezpłatną konsultację!

Logo kobieta
Gdzie można nas znaleźć?

Depilacja laserem – Gdańsk, Clinica Cosmetologica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3, 80-210 Gdańsk II piętro

Depilacja laserem Gdańsk – Palomar Vectus

Pozbądź się niechcianych włosów podczas depilacji laserowej w naszym salonie w Gdańsku. Zapraszamy!

Depilacja laserowa Vectus może zostać wykonana niemalże na całym obszarze ciała!

Depilacja laserowa w gdańskiej placówce wykonywana jest na obszar:

⟶ nóg,
⟶ pach,
⟶ brzucha,
⟶ okolic intymnych,
⟶ twarzy,
⟶ brwi,
⟶ pleców,
⟶ klatki piersiowej,
⟶ karku,
⟶ rąk i dłoni,
⟶ szyi,
⟶ pośladków.

Depilacja laserowa Vectus – kiedy warto się zdecydować?

Depilacja laserowa Vectus może zostać przeprowadzona oczywiście z samych względów estetycznych. Wszystkie osoby, które chcą na stałe pozbyć się włosów, powinny poddać się depilacji laserowej, gdyż jest to obecnie dająca najlepsze efekty metoda trwałego usuwania włosów.

Jednakże warto pamiętać, że jest to też najskuteczniejsze rozwiązanie w takich dolegliwościach, jak:

⟶ wrastające włoski,
⟶ zapalenie mieszków włosowych,
⟶ hirsutyzm (nadmierne owłosienie typu męskiego u kobiet).

We wszystkich powyższych przypadkach źródłem dyskomfortu są właśnie włosy. Eliminując je całkowicie, skutecznie i ostatecznie pozbywamy się przyczyn problemu.

Zapraszamy na depilację laserem do gdańskiego gabinetu!

Depilacja Vectus – dlaczego warto?

Depilacja nóg woskiem czy depilatorem boli? Długi czas walczysz z zapaleniem mieszków włosowych? Zapomnij o bolesnych zabiegach wyrywania włosów. Umów się na zabieg wykonywany laserem diodowym Vectus i już zawsze ciesz się idealnie gładką skórą!

Depilacja laserem? Nasz gabinet to najlepszy wybór

SKORZYSTAJ Z DARMOWYCH KONSULTACJI PRZED ZABIEGAMI

Depilacja laserowa Vectus w Clinica Cosmetologica zawsze poprzedzona jest darmową konsultacją z naszym specjalistą kosmetologiem. Podczas niej kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad i bada obszar zabiegowy. Wszystko po to, aby ustalić optymalny plan działania – zaplanować ilość i częstotliwość wizyt – a także upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegów. Zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas najważniejsze.

LASER VECTUS, CZYLI NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB DEPILACJI

Laser diodowy Vectus, który stosujemy w naszej placówce to innowacyjny sprzęt o działaniu opartym na najnowocześniejszych technologiach (czytnik melaniny Skintel, fototermoliza selektywna, Advanced Contact Cooling, Photon Recycling). Odpowiadają one za znaczne podniesienie efektywności, bezpieczeństwa oraz komfortu pacjenta, w porównaniu ze starszymi urządzeniami.

Gdy zostanie przeprowadzona sugerowana seria zabiegów, trwałe usunięcie aż 95% włosów jest gwarantowane. Pozostałe 5% to te, które podczas zabiegów nie znajdowały się w fazie wzrostu. Mogą, ale nie muszą pojawić się w ciągu roku od ostatniej wizyty. To dla nas jednak nie problem! Pozbędziemy się ich w trakcie jednej wizyty przypominającej.

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Depilacja laserowa u nas to zabieg efektywny i bezpieczny. Dużą wagę przykładamy do tego, aby nasz zespół złożony był z najlepszych specjalistów. Są to wykwalifikowani kosmetolodzy, których wyróżnia wiedza i doświadczenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogą skonsultować się ze współpracującymi specjalistami dermatologami.

KAŻDEGO TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE

Indywidualne podejście do każdej osoby, która odwiedza nasz gabinet to jedna z naszych podstawowych zasad. Ma to ogromne znaczenie podczas konsultacji, kiedy to nasi kosmetolodzy upewniają się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegów.

Indywidualne podejście jest brane pod uwagę również podczas planowania ilości oraz częstotliwości zabiegów. Wszystkie niezbędne parametry zawsze dopasowujemy do konkretnej sytuacji.

WSPÓŁPRACUJEMY Z LEKARZAMI

W razie potrzeby, kosmetolog poprosi o konsultację ze współpracującym z nami specjalistą dermatologiem.

Laser medyczny Vectus

Laser Palomar Vectus™ – laserowa depilacja

Laser medyczny Palomar Vectus™ jako jedyny na świecie wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Nowoczesna depilacja laserowa Gdańsk – sprawdź!

Dowiedz się więcej, dlaczego warto wybrać depilację laserem Palomar Vectus™

Kobieta laser

Korzystając z lasera Vectus, korzystasz z najnowocześniejszych technologii

Skintel depilacja
PRECYZYJNA DEPILACJA LASEROWA DZIĘKI SKINTEL

Zanim pacjent zostanie poddany depilacji laserowej, wykonywany jest pomiar aktywnej melaniny za pomocą czytnika Skintel. Dodatkowo określany jest fototyp skóry oraz zbierane są informacje na temat gęstości i grubości włosa.

Dzięki czytnikowi dopasowanie mocy lasera odbywa się automatycznie. W efekcie poprawia się skuteczność zabiegu (moc lasera nie jest za słaba), a jednocześnie zmniejsza się ryzyko poparzenia (moc lasera nie jest za silna).

Fototermoliza depilacja
ISTOTA EPILACJI LASEROWEJ VECTUS – FOTOTERMOLIZA SELEKTYWNA

Fototermoliza selektywna może zostać określona jako serce lasera Vectus. To rozwiązanie sprawia, że wiązka lasera pochłaniana jest przez włoski bez uszkadzania otaczających tkanek. Dzięki temu depilacja laserem jest skuteczna, a jednocześnie nie powoduje znacznych podrażnień na powierzchni skóry.

Photon depilacja
PRECYZYJNA DEPILACJA LASEROWA DZIĘKI SKINTEL

To rozwiązanie polega na wykorzystanie wiązki światła odbitej prze skórę. W efekcie depilacja laserowa Vectus jest jeszcze skuteczniejsza i szybsza.

Cooling depilacja
ISTOTA EPILACJI LASEROWEJ VECTUS – FOTOTERMOLIZA SELEKTYWNA

Advanced Contact Cooling to system chłodzący. Głowica lasera Vectus emituje zimno, dzięki czemu po przyłożeniu jej do skóry ból zostaje znacznie zniwelowany. Co więcej, chłodzenie zmniejsza ryzyko poparzenia i podrażnienia.

Nasze salony, w których może zostać wykonana depilacja laserem Vectus znajdują się w trzech lokalizacjach:

Depilacja laserowa Gdańsk. Podstawowe informacje, sprawdź!

 • W dniu zabiegu lub na dzień przed konieczne jest zgolenie włosków z wybranej okolicy maszynką.
 • Na miesiąc przed planowanym zabiegiem trzeba zrezygnować z tych metod depilacji, w których włos jest wyrywany z mieszka włosowego: wosku, pęsety, depilatora.
 • Również na miesiąc przed depilacją laserową należy zaprzestać stosowania kremów z kwasami owocowymi, witaminą C czy witaminą A w obszarze, z którego ma być laserowo usuwane owłosienie. Od tego czasu nie można też stosować samoopalaczy ani korzystać z kąpieli słonecznych – świeża opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu.
 • Najpóźniej na tydzień przed zabiegiem należy odstawić leki i zioła światłouczulające (jak na przykład dziurawiec, rumianek, nagietek).
 • Należy zadbać o dobre nawilżenie skóry, aby nie była ona w słabej kondycji w dniu zabiegu – przesuszona czy podrażniona.
 • Podrażnienie skóry można złagodzić kremami z pantenolem i alantoiną. Należy stosować wyłącznie delikatnie działające kosmetyki.
 • Na wydepilowany obszar nie wolno stosować samoopalaczy, dezodorantów, antyperspirantów ani perfum.
 • Nie należy trzeć mocno skóry podczas jej osuszania ręcznikiem.
 • Konieczne jest unikanie opalania przez miesiąc od dnia zabiegu. Warto również chronić skórę przed promieniowaniem UV, używając kremów z wysokim filtrem UVA i UVB.
 • Przez kilka dni po zabiegu należy unikać basenu, sauny i gorących kąpieli.

Ponieważ laser Vectus jest najnowocześniejszym sprzętem do zabiegów depilacji laserowej. Wyposażony został w kilka zaawansowanych technologii, zapewniających zarówno wysoką skuteczność depilacji, jak i najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz całkowitą kontrolę nad zabiegiem. Zdecydowanie zabiegi wykonywane z jego użyciem są też o wiele mniej dyskomfortowe, niż z użyciem starszych laserów.

W trakcie zabiegu laser Vectus emituje wiązki światła o długości fali 810 nm. Światło wnika w głąb skóry i tam oddziałuje na komórki barwnikowe mieszka włosowego. Po pochłonięciu przez melaninę, uwalnia się energia termiczna, nieodwracalnie zwęglająca cebulki włosa oraz komórki macierzyste włosów w mieszkach włosowych. Laserowe usuwanie owłosienia wiąże się więc nie tylko z usunięciem włosa wraz z cebulką, ale też zniszczeniem mieszka włosowego, dlatego włosy już nie odrastają.

Nie wystarczy jeden zabieg depilacji laserowej, gdyż włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu, a laser działa tylko na te w fazie aktywnej – określanej jako faza anagenu. Dlatego przeprowadza się kilka zabiegów w odstępach co parę tygodni, aby z każdego uśpionego mieszka włosowego zdążył wyrosnąć włos. Zazwyczaj wykonuje się więc od 4 do 6 zabiegów.

Po zakończeniu serii zabiegów laserem Vectus zostaje usunięte aż 95% włosów z depilowanego obszaru. 5% pozostawia się dla włosków, które mogą pojawić się w ciągu roku od depilacji, jednak nie zawsze tak się dzieje. W razie pojawienia się tych włosków, można usunąć je pojedynczym zabiegiem przypominającym.

Tak, depilacja laserem Vectus jest w 100% bezpieczna. To nowoczesny sprzęt, korzystający ze specjalnych, zaawansowanych technologii, które czuwają nad doborem odpowiednich parametrów zabiegu. Nie ma więc ryzyka, że np. podczas zabiegu użyjemy zbyt dużej mocy lasera.

Za pomocą lasera Vectus można pozbyć się owłosienia z każdej partii ciała, z wyjątkiem męskich genitaliów.

Zdaniem większości pacjentów, zabieg laserem Vectus jest praktycznie bezbolesny. Jednak wszystko uzależnione jest od indywidualnej wrażliwości na ból. Istnieje możliwość zastosowania kremu znieczulającego podczas zabiegu.

Koszty zabiegu depilacji laserowej, w zależności od wybranego wariantu, mogą być nieco inne. Zostały wyszczególnione w naszym cenniku, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nim!

 • Każda osoba, która marzy o idealnie gładkim ciele i uwolnieniu się od konieczności częstej depilacji z pewnością powinna zdecydować się na serię zabiegów depilacji laserowej.
 • Również osoby, u których nie sprawdziły się inne metody depilacji i walczą z wrastającymi włoskami lub zapaleniem mieszków włosowych mogą pozbyć się problemu dzięki depilacji laserem Vectus.
 • Przychodzą do nas także pacjentki zmagające się z hirsutyzmem – dzięki zabiegom depilacji laserowej odzyskują pewność siebie i znacząco poprawia się ich komfort życia.

Z depilacji laserowej mogą skorzystać już osoby w wieku nastoletnim, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, natomiast mają już stałe owłosienie na ciele. Jednak zabieg musi być zawsze poprzedzony konsultacją ze specjalistą.

Depilacja laserowa nie zajmuje dużo czasu. W zależności od obszaru ciała, który jest depilowany, pojedynczy zabieg laserem Vectus może trwać od 5 do 30 minut. Przykładowo depilacja laserowa bikini trwa około 15-25 minut. Klatka piersiowa jest depilowana jeszcze szybciej – do maksymalnie 20 minut.

Rekonwalescencja nie jest potrzebna. Należy jedynie przestrzegać zaleceń po zabiegu: pielęgnować skórę łagodnymi kosmetykami i nie wystawiać jej przez pewien czas na działanie czynników mogących ją podrażnić, jak na przykład promieniowanie UV, wysoka temperatura.

Normalnym zjawiskiem jest zaczerwienienie, lekki obrzęk i podrażnienie skóry, które zazwyczaj mijają w dniu zabiegu lub po 2-3 dniach.

 • Depilacja laserowa umożliwia osiągnięcie tego, na co nie pozwalają żadne inne dostępne metody usuwania owłosienia: trwałe i komfortowe usunięcie włosków, bez powikłań w postaci wrastania włosków czy zapalenia mieszków włosowych.
 • Po przebyciu wszystkich zabiegów (4-6 i ewentualnie zabiegu przypominającego po roku) nie trzeba już jej powtarzać. Nie musisz się już więcej martwić, że włoski nagle odrosną i staną się widoczne. Daje to ogromny komfort, wygodę i pozwala na większą spontaniczność w życiu. Zyskuje się też dodatkowy czas, który inaczej trzeba byłoby poświęcić na przykład na golenie włosków maszynką. Depilacja laserowa jest też o wiele mniej bolesna niż depilacja włosów woskiem czy depilatorem. A ponieważ włoski już nie odrastają, ciało jest gładkie przez cały czas.
 • Tak. Wśród przeciwwskazań wymieniane są takie przypadki, jak ciąża czy karmienie piersią, świeża opalenizna, choroby pęcherzowe skóry, niezaleczone infekcje skóry, doustna terapia retinoidami.
 • Dokładniejszych informacji udzieli kosmetolog na bezpłatnej konsultacji, przeprowadzając szczegółowy wywiad z pacjentem.

Cennik

NOWOCZESNA DEPILACJA LASEROWA GDAŃSK – SPRAWDŹ CENY ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU LASERA PALOMAR VECTUS™

Kup On-line

DOKONAJ ZAKUPU WYBRANEGO ZABIEGU PRZEZ INTERNET

KUP ON-LINE
Kobieta sekcja cennik

Vectus w mediach

Galeria zdjęć